Hakkımızda

Üçalfa Mühendislik olarak 2016 yılında çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemenin verdiği haklı gururu yaşamaktayız. Mekanik tesisat, Doğalgaz Tesisatı , kalorifer tesisatı, Sıhhi Tesisat, Güneş Solar sistemler, Yağmur suyu arıtma ve depolama, Endüstriyel tesisat, kafe ısıtma ve soğutma, Klima sistemleri, Havalandırma, Yangından korunma tesisatı gibi konularda hem uygulama ihale projesi çizimi, hem çizilen projelerin uygulanması sürecinde uzman ve deneyimli kadromuzu başarılı satın alma sistemlerini birleştirerek en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermekteyiz.  

Dünyanın her geçen gün hep bir adım öteye koşar adım gittiğinin ve yerinde saymanın bile gerileme sayıldığı çok  hızlı bir çağda olduğumuzun farkındayız ve işimizi önemseyerek hep bir adım daha öteye götürmeye devam etmekteyiz. Firmamız yapılanı daha iyi yaparak ve hiç yapılmayanı hayata geçirerek devamlı kendini güncelleyerek, sektörde kısa sürede söz sahibi olmuştur.

Millli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Tüvasaş (vagon fabrikası), Et Balık Kurumu, Sakarya Üniversitesi, Spor İl Müdürlüğü, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi gibi bir çok devlet dairesinin hem ihale dosyası hazırlama hem yapım işleri noktasında çözüm ortaklığı sunmaktayız ve daimi çalışmaktayız. Bir çok Avm, İş merkezi, Konut, sosyal tesis, cami, STK ile kurum binaları, belediyeler, yurtlar gibi binalarda da yine bir çok çalışmamız mevcuttur.

Kısaca her zaman hedefimiz Mekanik tesisat konusunda, sektörde en teknolojik en kaliteli hizmeti en makul fiyatlara sunabilmektir. Firma prensibimiz “işine önem ver, müşteri memnuniyetini her şeyden önde tut, her yapılan işte sanki kendi mülküne iş yapar gibi çalış hem kaliteyi hem iyi fiyatı yakala” dır.

Bizlere güvendiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.