ECA ODA TERMOSTATI KABLOSUZ

Açıklama

Odanızın Sıcaklığı Elinizde

Size en uygun oda sıcaklığını kendi kontrolünüzde tutmanızı sağlayan termostatınız siz hangi sıcaklığı isterseniz kombinizle senkronize olarak ona göre ayarlayabilmenize olanak sağlar. İlk önce ayarladığınız sıcaklık ayarı sınırları içerisinde kombinize radyo sinyali göndererek fazla yakıt yükünü de ortadan kaldıracaktır.

Kolay Kullanım

2 adet pille çalışan cihazınızın arka yüzeyinde bulunan tek düğmeyle yapacağınız ayarınızın, siz değiştirmediğiniz sürece aynı kalmasını sağlar. Böylece siz yerinizden kalkmadan oda sıcaklığınızı sabit tutar.

Yer Kaplamaz

Çok küçük olduğundan dolayı fazla yer kaplamayan cihazınız tüm ECA kombiler ile uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. Odanızın duvarına küçük bir alana yerleştireceğiniz termostatınız ebatı küçük olmasına rağmen faydası sizi şaşırtacak ölçüde olacaktır.

Ekonomiktir

Uygun fiyata alabileceğiniz cihazınız sadece 2 adet pille uzun süre çalışabilmektedir. Ayrıca kombinizin boş yere fazla yakıt yakarak faturanızın kabarmasını engeller. Yakıt tasarrufu sağlar.

Teknoloji Harikası

Odanıza yerleştireceğiniz termostatınız 40 m2 içerisinde kapalı alanda ise 20 metreye kadar çekim alanına sahiptir. Kombinize radyo frekansları sayesinde sinyal göndererek kombinizin çalışmasını ayarlar ve kontrolün sizin elinizde olmasını sağlar.

Gece Gündüz Ayarı

Bulunduğunuz ortamı gündüz daha sıcak gece ise daha düşük yapmak istediğinizde bunu kendinize göre ayarlayarak gereksiz fazla yakıt yakmanızı engellersiniz. İstediğinizde ise cihazı kapatabilir daha sonra kullanmak üzere hazır tutabilirsiniz.