BAYMAK DUOTEC COMPACT 30 KW TAM YOĞUŞMALI KOMBİ

Açıklama

A Sınıfı Enerji Verimliliği
Sahip olduğu A sınıfı enerji verimliği ile her mevsim enerji tüketiminizi en az seviyeye indirerek, bütçenizi korumanıza olanak sağlar. Enerji verimliliği özelliği ile geleceği koruyan ve doğa dostu kullanım koşullarından yararlanabilirsiniz.

Yüksek Ekonomik Tasarruf
Sahip olduğu yanma teknolojisi ile yüksek tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Odalarınızı ve kullanım suyunuz ideal sıcaklığa aldıktan sonra, kendini bekleme konumuna ayarlayarak yanma işlemini durdurur. Bu fonksiyon ile ekonomik koşulları sizler için sunar.

Cold Bunner Door Teknolojisi
Sahip olduğu Cold Bunner Door teknolojisi ile düşük yakıt sarfiyatı sağlar. Odalarınız ideal ısı seviyesinde devamlı olarak sabit tutma fonksiyonu ile doğal gaz tüketimini en aza indirger ve yakıt tüketimini azaltır.

 

Yeni Nesil Pompa Tasarımı
Eski ve standart cihaz modellerinde bulunmayan, kendi teknolojisi özgü pompa tasarımı ile düşük elektrik sarfiyatı avantajı sunar. Pompa çalışma sistemi ile minimum elektrik tüketiminde maksimum kullanım suyu ısıtma olanağı elde edebilirsiniz.

Konforlu Kullanım Suyu
Suyu en ideal seviyede en hızlı sürede ısıtma niteliği ile konforlu sıcak su kullanımından yararlanırsınız. Yüksek debide sunduğu sıcak kullanım suyu ile ihtiyaçlarınız konforlu şekilde gidermenize olanak tanır.

Şık Dış Tasarım İle Kolay Kurulum
Sahip olduğu modern dış tasarım, keskin ve şık hatları ile standart cihaz tasarımlarına benzemeyen, yanma alanı dışarıdan görünmeyen bir ürün çeşididir. Tasarım modeli kısa süre içerisinde kuruluma uygunluk avantajı sunar.

Teknik Özellikler
Baca Tipi Hermetik
Ses Seviyesi (dBA) 49
Verimlilik % 96
Genişlik 45 CM
Yükseklik 80 CM
Derinlik 34 CM
Yakıt Türü Doğal Gaz
Eşanjör Tipi Çift
Renk Beyaz
Boyut Y80 x G45 x D34 CM
Isıtma Kapasitesi 28.000 Kcal/h